Een wervelend concert om 2025 in te luiden. Dat staat vrijdagavond op het programma bij ZZuit in wijkcentrum SIO. Het nieuwjaarsconcert wordt gespeeld door Zwolse jongeren van het Jeugd Symfonie Orkest de Vuurvogel. De muziekstijlen variëren van klassieke orkestwerken tot aansprekende filmmuziek, waarbij het orkest live met filmbeelden meespeelt. Er zijn nog kaarten!
Na het nieuwjaarsconcert van KNA afgelopen vrijdag, ook in SIO, is het deze week de beurt aan de jeugd. JSO de Vuurvogel luidt het nieuwe jaar feestelijk in met een gevarieerd nieuwjaarsrepertoire. Het orkest staat onder leiding van dirigent Albert Dam. Op het podium staat een grote groep jonge Zwolse musici, tussen de 12 en 22 jaar.
De Vuurvogel
Stichting De Vuurvogel biedt kinderen en jongeren de mogelijkheid om samen muziek te maken, belevenissen te creëren en hun omgeving mee te nemen op een muzikale reis. Dit doen ze met verschillende orkesten, een koor en een leerorkest voor de echte beginner. Samen brengen ze muziek dichterbij mensen en dragen ze niet alleen bij aan een goede muzikale ontwikkeling, maar ook aan een goede persoonlijke ontwikkeling van kinderen.
Kaarten
Het nieuwjaarsconcert van JSO de Vuurvogel begint vrijdagavond 17 januari om 20.00 uur. Tickets kosten €17,50 en zijn verkrijgbaar op de website van ZZuit.